GARMIN eTrex® 10 geo

11,980.00 ден

 

Цврст, GPS/GLONASS уред за доверливо позиционирање на терен со локален geo-координатен систем

 

  • 2.2” (diagonal), monochrome, sunlight-readable display
  • Waterproof to IPX7 standard
  • up to 25 hours on 2 AA batteries
  • Paperless Geocaching
  • Can hold 2000 geocaches
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard
Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “GARMIN eTrex® 10 geo”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *