Продажба!

GARMIN dēzl™ 580 LMT-D EU

24,980.00 ден

 

Напредна навигација за професионални возачи

  • 5 inch стаклен display
  • Lifetime¹ maps за ЕВРОПА, плус lifetime HD Digital Traffic²
  • Подесување на камионска рута според димензии и товар на Вашиот камион или Автобус
  • Truck & Trailer листа на услуги, плус точки од интерес (POIs) препорачани за возачи
  • Предупредувања на патот, вклучува најава за остри кривини, висини на мостови, висински ограничувања и други
  • Easy Break Planning функција која ви најавува потенцијална потреба за кочењe
  • Dispatch & Truck monitoring функција – овозможува праќање и примање порака и адреса директно до навигацијата
  • Bluetooth и WiFi конектирање, примање пораки и повик од телефон, безжично надградување на софтвер и мапи

ПОПУСТ ЗА ТРАНСПОРТНИ КОМПАНИИ И ОПЦИЈА “СТАРО ЗА НОВО”

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard
Категории: ,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “GARMIN dēzl™ 580 LMT-D EU”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *