GARMIN Vivoactive 5 metallic orchid

18,980.00 ден

Запознај се вистински себе!

Наменски изграден со напредни функции за здравје и фитнес, vívoactive 5 е повеќе од обичен паметен часовник за фитнес – тој е вашиот личен тренер на рака за да ја поддржи секоја ваша цел.

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard
SKU: 010-02862-13 Категории: , ,