GARMIN Venu 3 whitestone silver

30,980.00 ден

ЗАПОЗНАЈ СЕ ВИСТИНСКИ СЕБЕ!

Наменски изграден со напредни функции за здравје и фитнес и можност за повикување и испраќање текстуални пораки директно од часовникот кога телефонот е близу, Venu 3 е повеќе од обичен паметен часовник за фитнес – тој е вашиот личен тренер на раката таму за да ја поддржува секоја ваша цел.

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

 

СВЕТОЛ 1.4″ AMOLED TOUCHSCREEN DISPLAY

 

До 14 дена траење батерија во SMARTWATCH MODE

 

Детални увиди за здравје и wellness

 

Напредни фитнес функции

 

Поврзани со GARMIN CONNECT апликација на IPHONE® и ANDROIDтелефони

 

Лесно 45мм или 43мм кукиште со круна од нерѓосувачки челик