Вграден комбиниран фрижидер Vox IKK 3400

22,999.00 ден

Шифра на артиклите : IKK3400
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Спецификација

Карактеристика Вредност
Категорија Вградени фрижидери
Тип Вграден фрижидер со замрзнувач долу
Вид на контрола Механички
Систем за ладење Static
Нето – волумен на артиклите во фрижидерот 181 l / 181 l
Нето – волумен на артиклите во замрзнувачот 75 l / 70 l
Нето капацитет на уредот 251 л
Бруто капацитет на уредот 256 л
Внатрешност на фрижидерот 4 сталажи -полици, 4 полици со врати, 1 фиока
Внатрешен замрзнувач 3 фиоки
Сад за јајца Да
Сад за лед Да
Турбо ладење Да
Контрола од влага Да
Климатска класа ST / N
Повеќе гасови R600a
Потрошена енергија на годишно ниво 269
Промена на смерот на отварањето на вратата од фрижидерот Да
Прилагодлива висина Да
Класа на енергија A+
Ниво на бучава 38 dB
Гаранција 5 години
Бојата Бела
Нето тежина 60.7 кг
Вкупна тежина 64.7 кг
Димензии на уредот (ШxВxД) 540x1770x545 мм
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 584x1834x600 мм
Количински товар (40 ft HC контејнер) 100