Уред за правење на палачинки Vox PK 611

2,199.00 ден

Шифра на артиклите : PK611

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Спецификација

Карактеристика Вредност
Категорија Уред за правење на палачинки
Сила 1000 W
Дијаметар на површината за греење 31 цм
Прилагодлив термостат Да
Нелепливи табли Овие плочи овозможуваат исклучително лесно чистење
Материјал за греење на плочи Алуминиум
Уредот е подготвен за работа за помалку од две минути Да
Додатоци Дрвен Т и шпатула
Определување Голем дијаметар на површината за греење, додатоци
Гаранција 25 месеци
Димензии на уредот (ШxВxД) 32.5 x 7.5 x 33.7 цм
Димензии на комерцијалното пакување (ШxВxД) 35.7 x 10.7 x 37.2 цм
Нето тежина 1.43 кг
Вкупна тежина 1.81 кг
BAR-код 8606019602666