TV Vox LED 50ADWFFL Smart UHD 4К Android 9.0

23,999.00 ден

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Дијагонален екран
50 инчи
Серија
ADWFFL
Тип екран
Direct LED ultra slim
Резолуција на екран
4K (3840 x 2160)
Класа на енергија
G
Smart
Да
Бојата
Црна
Гаранција
3 години
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Одговор на слика
60 Hz
Тип на тјунер
DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците
2 x 8W RMS
Преостанато
Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast, HDR10 + HLG, Dolby Digital Plus (DD+), Frameless frame
Поврзувачи
3 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, Audio out, LAN
Тип на стојачи
Нозе
ПАМЕТНА ФУНКЦИЈА
Smart TV
Да
Wi-fi
Да
Андроид верзија
Android 9.0
ДИМЕНЗИИ И ТЕЖИНА
Нето тежина
10 kg
Vesa стандард
300 x 200
Димензии на уредот со држач (ШxВxД)
552x372x154 mm
Димензии на уредот без држач (ШxВxД)
1112x642x70 mm
Вкупна тежина
12.8 kg
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД)
1218x742x140 mm