TV VOX LED 43ADS311G , Android Smart, Full HD , DVB-T2/C/S2

15,999.00 ден

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Дијагонален екран
43 инчи
Серија
ADS311
Тип екран
Direct LED slim
Резолуција на екран
Full HD (1920×1080)
Smart
Да
Бојата
Сива
Гаранција
3 години
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Тип на тјунер
DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците
2 x 8W RMS
Преостанато
HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, Multiscreen, YouTube, Facebook, Twitter
Поврзувачи
HDMI 3x, USB x2, AV vlez, LAN, CI +, SPDIF izlez, izlez za slušalki
Тип на стојачи
Нозе
ПАМЕТНА ФУНКЦИЈА
Smart TV
Да
Wi-fi
Да
Андроид верзија
Android 9.0
ДИМЕНЗИИ И ТЕЖИНА
Нето тежина
6.4 kg
Vesa стандард
200 x 200
Димензии на уредот со држач (ШxВxД)
973x607x196 mm
Димензии на уредот без држач (ШxВxД)
973x566x86 mm
Количински товар (40 ft HC контејнер)
462
Количински товар (20 ft HC контејнер)
210
Количински товар (камион)
552
Вкупна тежина
9.2 kg
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД)
1027x630x112 mm