TV VOX LED 39ADS316B Smart

14,900.00 ден

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Дијагонален екран
39 инчи
Серија
ADS316
Тип екран
Direct LED slim
Резолуција на екран
HD Ready (1366×768)
Класа на енергија
F
Smart
Да
Бојата
Црна
Гаранција
3 години
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Тип на тјунер
DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците
2 x 6W RMS
Преостанато
HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Поврзувачи
HDMI 3x, USB x2, AV ulaz, VGA, LAN, CI+, SPDIF излез, излез за слушалките
Тип на стојачи
Нозе
ПАМЕТНА ФУНКЦИЈА
Smart TV
Да
Wi-fi
Да
Андроид верзија
Android 9.0
ДИМЕНЗИИ И ТЕЖИНА
Нето тежина
5.7 kg
Vesa стандард
200 x 200
Димензии на уредот со држач (ШxВxД)
890x553x211 mm
Димензии на уредот без држач (ШxВxД)
890x511x75 mm
Количински товар (40 ft HC контејнер)
800
Количински товар (20 ft HC контејнер)
320
Вкупна тежина
7 kg
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД)
1246x795x153 mm