TV VOX 65″ ADWC2B,Smart Android 9.0,LED 4K Ultra HD , DVB-T2/C/S2

37,999.00 ден

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Дијагонален екран
65 инчи
Серија
ADWC2B
Тип екран
Direct LED slim
Резолуција на екран
4K (3840 x 2160)
Класа на енергија
G
Smart
Да
Бојата
Црна
Гаранција
3 години
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Одговор на слика
60 Hz
Тип на тјунер
DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците
2 x 8W RMS
Преостанато
Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast, HDR10, HLG, Dolby Digital Plus(DD+)
Поврзувачи
3 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, Audio out, LAN
Тип на стојачи
Нозе
ПАМЕТНА ФУНКЦИЈА
Wi-fi
Да
Андроид верзија
Android 9.0
ДИМЕНЗИИ И ТЕЖИНА
Нето тежина
20.5 kg
Vesa стандард
200 x 200
Димензии на уредот со држач (ШxВxД)
1464x906x258 mm
Димензии на уредот без држач (ШxВxД)
1464x845x85 mm
Вкупна тежина
30.2 kg
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД)
1681x949x175 mm