TV VOX 42″ ADWGB, Smart, DVB- T2/C/S2

16,999.00 ден

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Дијагонален екран
42 инчи
Серија
ADWGB
Тип екран
Direct LED slim
Резолуција на екран
Full HD (1920×1080)
Класа на енергија
G
Smart
Да
Бојата
Црна
Гаранција
3 години
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Одговор на слика
60 Hz
Тип на тјунер
DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците
2 x 8W RMS
Преостанато
Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep Timer, Miracast, PVR
Поврзувачи
2 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, LAN
Тип на стојачи
Нозе
ПАМЕТНА ФУНКЦИЈА
Wi-fi
Да
Андроид верзија
Android 9.0
ДИМЕНЗИИ И ТЕЖИНА
Нето тежина
5.6 kg
Vesa стандард
100 x 100
Димензии на уредот со држач (ШxВxД)
955x657x194 mm
Димензии на уредот без држач (ШxВxД)
955x537x80 mm
Вкупна тежина
7.5 kg
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД)
1060x625x126 mm