TV VOX 32DSA311G , 32in(82cm) , HD Ready

9,990.00 ден

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ
Дијагонален екран
32 инчи
Серија
DSA311
Тип екран
Direct LED slim
Резолуција на екран
HD Ready (1366×768)
Класа на енергија
F
Бојата
Црна
Гаранција
3 години
ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ
Одговор на слика
60 Hz
Тип на тјунер
DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците
2 x 5W RMS
Преостанато
Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby Digital Plus(DD+)
Поврзувачи
HDMIx2, USBx2, CI+, Mini AV, Mini YPbPr, Coaxial Out
Тип на стојачи
Нозе
ПАМЕТНА ФУНКЦИЈА
Smart TV
Не
Wi-fi
Не
ДИМЕНЗИИ И ТЕЖИНА
Нето тежина
3.6 kg
Vesa стандард
100 x 100
Димензии на уредот со држач (ШxВxД)
732x475x196 mm
Димензии на уредот без држач (ШxВxД)
732x434x84 mm
Количински товар (40 ft HC контејнер)
960
Количински товар (20 ft HC контејнер)
448
Количински товар (камион)
1156
Вкупна тежина
5 kg
Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД)
780x490x103 mm