Продажба!

SENCOR Кафемат SES 1710BK

6,980.00 ден

 • Боја: црна
 • 15 бари притисок
 • За 1 или 2 кафиња
 • 1,5 литри сад
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
 • Visa Card
 • MasterCard

Опис

 • Боја: црна
 • 15 бари притисок
 • Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши
 • Отстранлив 1.5 L резервоар за вода
 • Индикатор за волумен на вода
 • ON / OFF копче со индикаторско светло
 • Додатоци: Држач на филтер, мерач за мерење, 2 филтри (за 1 и 2 чаши)
 • Anti-slip ногарки
 • 2 години гаранција