Пегла VOX DBL 5025

1,290.00 ден

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Карактеристика Вредност
Категорија Пегли
Нето тежина 0.85 кг
BAR-код 8606107731759
Grejni ploči Нергосувачки челик
Suvo peglanje Možno peglanje bez pare
Transparenten rezervoar za lesno polnenje 260 ml
Вкупна тежина 1.1 кг
Гаранција 25 месеци
Должина на кабел 1.8 м
Сила 2200 W
Систем за самочистење Систем кој под притисок пробива блокади предизвикани од камења
Функционални тастери Променлива прилагодлива пареа, вертикална пареа