Notebook DELL XPS 13 (7390)

99,999.00 ден

 

Дисплеј:13.3″ (33.7cm)
Резолуција:1920 x 1080 Infinity Edge Non-Touch Display
Процесор:Intel® Core™ i5-10210U Processor (6MB Cache, up to 4.2 GHz)
Графичка:Intel UHD Graphics
Внатрешна Меморија:8GB
Меморија:256GB SSD
Wireless, BT, Backlight
Шифра: 102215
Производител: Dell

Достапно за одложена нарачка

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard
Категории: ,