Lenovo 14w

19,999.00 ден

 

Процесор AMD A6-9220C Dual-Core 1.8GHz
 14″ 1920 x 1080 FHD Екран
RАМ: 4GB DDR4
Hard Drive: 64GB eMMC
Интегрирана графичка AMD Radeon™ R5
Гаранција 1 година
Шифра: 114868
Производител: Lenovo

Достапно за одложена нарачка

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard
Категории: ,