GORENJE WNEI84BS машина за перење алишта

28,480.00 ден

Капацитет за перење: 8 kg  

Број на вртежи на центрифугата: 1.400 rpm  
Енергетска класа: A+++  
Инвертер мотор (PowerDrive)
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard