Продажба!

GARMIN Venu Sq slate shadow grey

11,980.00 ден

 

NOW IS THE PERFECT TIME TO MOVE

 

Featuring a bright colour display, the Venu® Sq GPS smartwatch combines daily style with health monitoring and fitness features that inspire you to keep moving.

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “GARMIN Venu Sq slate shadow grey”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *