Friteza Vox FT 5410

3,499.00 ден

Шифра на артиклите : FT5410
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Спецификација

Карактеристика Вредност
Категорија Фритезe
Сила 2750 W
Капацитет 3.5 л
Прилагодлив термостат Да
Скриени грејачи Да
Отсранлив резервоар Да
Материјал за обработка на внатрешноста на уредот Нерѓосувачки челик
Функционални тастери Ладно на допир, безбедно за миење садови, лесен за употреба, светлосни сигнали, голем про transparentирен прозорец
Гаранција 25 месеци
Димензии на уредот (ШxВxД) 41 x 25.2 x 27.6 цм
Димензии на комерцијалното пакување (ШxВxД) 44.4 x 27.4 x 29.6 цм
Нето тежина 2.95 кг
Вкупна тежина 3.48 кг
BAR-код 8606019602017