Фен Vox HT 8997

1,299.00 ден

Шифра на артиклите : HT8997
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Спецификација

Карактеристика Вредност
Категорија Фенови
Тип Професионални
Сила 2200 W
Број на брзини 2
Бројот на температурата 3
Cool shot Да
Отстранлива задна решетка Да
Преостанати користи -бенефити AC мотор, дифузор за навивање, јонски, заштита од прегревање, ладен удар, прстен за суспензија
Определување AC МОТОР
Гаранција 25 месеци
Димензии на уредот (ШxВxД) 6 x 24 x 26 цм
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 9.5 x 25.0 x 29.5 цм
BAR-код 8606019600747