Електричен бокал за вода Vox WK 1704

999.00 ден

Шифра на артиклите : WK1704
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Спецификација

Карактеристика Вредност
Категорија Електрични бокали за вода
Сила 2200 W
Капацитет 1.7 л
Материјал на градба Стакло
Сокриен грејач Дополнителна заштита од варовник
LED осветлување околу грејачот Да
Функционални тастери Безводна заштита, лесна за чистење
Easy storage Простор за складирање на кабелот
Гаранција 25 месеци
Бојата Стакло
Димензии на уредот (ШxВxД) 20.5 x 22.9 x 17.2 цм
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 21 x 23.5 x 18 цм
BAR-код 8606019603854