Електричен бокал за вода Vox WK 1003

999.00 ден

Шифра на артиклите : WK1003
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Спецификација

Карактеристика Вредност
Категорија Електрични бокали за вода
Сила 1200 W
Капацитет 1 л
Материјал на градба Пластика-BPA free
Грејач Сокриен грејач од нергосувачки челик
Автоматско исклучување Уредот е целосно безбеден за работа
Easy storage Простор за складирање на кабелот
Ротација 360 степена
Гаранција 25 месеци
Бојата Бела
Димензии на уредот (ШxВxД) 15.9 x 19.5 x 18 цм
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 16 x 20 x 19 цм
Нето тежина 0.67 кг
Вкупна тежина 0.82 кг
BAR-код 8606019602826