Продажба!

DE LONGHI Кафемат EC 235BK

8,980.00 ден

– 15 бари
– Греен систем изработен од челик
– Капучино систем
– Тежина (Kg): 4.3

ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
 • Visa Card
 • MasterCard

Опис

 • Изберете го вашиот омилен бренд на кафе и направете богато еспресо со перфектна пена
 • Пригответе било каков пијалок базиран на млеко со помош на рачката за млеко од челик
 • Екстра простор за вашата омилена чаша, со подесива решетка која се спушта и ставете чаша до 11 см
 • 15 бари
 • Греен систем изработен од челик
 • Капучино систем
 • Тежина (Kg): 4.3
 • Волтажа / Фреквенција (V ~ Hz): 220-240 ~ 50/60
 • Моќ (W): 1100
 • Боја: Црна
 • Автоматско исклучување
 • Контејнер за млеко
 • Капацитет на контејнер за вода (l): 1
 • Димензии (wxdxh) (mm): 205x343x285
 • Компатибилно со ESE табови за кафе
 • Број на филтери: 2
 • Гаранција 2 години