Цедилка за лимони Vox CES 8025

1,599.00 ден

Шифра на артиклите : CES8025
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Спецификација

Карактеристика Вредност
Категорија Соковници
Сила 40 W
Капацитет на садот 1.2 л
Сад Да
System safety Соковникот ќе работи само ако сите делови се поставени хармонично, нема опасност од повреди
Тивко работење на соковникот Под 65dB
Преостанати користи -бенефити Сите делови безбедно машина за миење садови, двонасочна ротација, сечење конус во две големини
Easy storage Простор за складирање на кабелот
Лесно за чистење Сите делови се безбедни за миење садови
Гаранција 25 месеци
Димензии на уредот (ШxВxД) 22 x 19 x 24.5 цм
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 17.5 x 17.5 x 24 цм
Нето тежина 1.04 кг
Вкупна тежина 1.28 кг
BAR-код 8606019605872