Blender Vox TM 6002

2,090.00 ден

Шифра на артиклите : TM6002
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Спецификација

Карактеристика Вредност
Категорија Блендери
Тип мешалка Класичен
Сила 500 W
Број на брзини 2 + Puls funkcija
Easy storage За секоја кујна, компактна и лесна
System safety Блендерот ќе работи само ако сите делови се поставени хармонично, нема опасност од повреди
Гумени стапала Без лизгање
Капацитет на садот 1.5 л
Потенциометар Не
Лесно за чистење Сите делови се безбедни за миење садови
Гаранција 25 месеци
Бојата Црвени
Димензии на уредот (ШxВxД) 17.3 x 20 x 37.5 цм
Нето тежина 1.6 кг
Вкупна тежина 1.98 кг
BAR-код 8606019600310