Блендер Vox МЅ 5010

1,390.00 ден

Шифра на артиклите : MS5010
ПЛАЌАЈТЕ БЕЗБЕДНО СО
  • Visa Card
  • MasterCard

Опис

Спецификација

Карактеристика Вредност
Категорија Hand blenders
Тип мешалка Рачен
Сила 600 W
Број на брзини 2
Easy storage За секоја кујна, компактна и лесна
System safety Блендерот ќе работи само ако сите делови се поставени хармонично, нема опасност од повреди
Лесно за чистење Сите делови се безбедни за миење садови
Определување 600 W
Гаранција 25 месеци
Бојата Црна
Димензии на уредот (ШxВxД) 5.3 x 37.4 x 5.3 цм
Димензија на спакованиот апарат (ШxВxД) 18 x 22 x 12.4 цм
Нето тежина 0.98 кг
Вкупна тежина 1.18 кг
BAR-код 8606019602598