Се прикажуваат сите 2 резултати

 • TV VOX 65″ ADWC2B,Smart Android 9.0,LED 4K Ultra HD , DVB-T2/C/S2

  Оценето 0 од 5
  37,999.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 65 инчи Серија ADWC2B Тип екран Direct LED slim Резолуција на екран 4K (3840 x 2160) Класа на енергија G Smart Да Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Одговор на слика 60 Hz Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 8W RMS Преостанато Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage…

 • VOX 65ADWC2B

  VOX ADWC2B

  Оценето 0 од 5
  37,980.00 ден
  Категорија 4K UHD Smart TV
  Дијагонален екран 65 инчи
  Серија ADWC2B
  Тип екран Direct LED slim
  Резолуција на екран 4K (3840 x 2160)
  Одговор на слика 60 Hz
  Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
  Технологија PVR, Android, Direct LED backlight, Dolby Audio, DVB dekoder (T2/C/S2), HLG, Miracast / Display Share
  Wi-fi Да
  Андроид верзија Android 9.0
  Моќ на звучниците 2 x 8W RMS
  Преостанато Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast, HDR10, HLG, Dolby Digital Plus(DD+)
  Нето тежина 20.5 kg
  Класа на енергија G
  Smart Да
  Поврзувачи 3 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, Audio out, LAN
  Тип на стојачи Нозе
  Vesa стандард 200 x 200
  Димензии на уредот со држач (ШxВxД) 1464x906x258 mm
  Димензии на уредот без држач (ШxВxД) 1464x845x85 mm
  Бојата Црна
  Вкупна тежина 30.2 kg
  Гаранција 3 години
  Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 1681x949x175 mm