Се прикажуваат сите 4 резултати

 • TV Vox LED 50WOS315B Smart UHD 4K webOS 5.0

  Оценето 0 од 5
  28,999.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 50 инчи Серија WOS315B Тип екран Direct LED slim Резолуција на екран 4K (3840 x 2160) Класа на енергија G Smart Да Smart OS webOS 5.0 Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Одговор на слика 60 Hz Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 8W RMS Преостанато Miracast…

 • TV Vox LED 50ADWFFL Smart UHD 4К Android 9.0

  Оценето 0 од 5
  23,999.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 50 инчи Серија ADWFFL Тип екран Direct LED ultra slim Резолуција на екран 4K (3840 x 2160) Класа на енергија G Smart Да Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Одговор на слика 60 Hz Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 8W RMS Преостанато Hotel Mode, Sleep Timer,…

 • TV VOX 50″ ADWD1B, Android 9.0, Smart, 4K, DVB-T2/C/S2

  Оценето 0 од 5
  22,999.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 50 инчи Серија 4K ADWD1B Тип екран Direct LED slim Резолуција на екран 4K (3840 x 2160) Класа на енергија G Smart Да Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Одговор на слика 60 Hz Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 8W RMS Преостанато Hotel Mode, Sleep Timer,…

 • VOX 4K ADWD1B

  VOX 4K ADWD1B

  Оценето 0 од 5
  23,480.00 ден
  Категорија 4K UHD Smart TV
  Дијагонален екран 50 инчи
  Серија 4K ADWD1B
  Тип екран Direct LED slim
  Резолуција на екран 4K (3840 x 2160)
  Одговор на слика 60 Hz
  Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
  Технологија PVR, Android, Direct LED backlight, Dolby Audio, DVB dekoder (T2/C/S2), HDR, HLG, Miracast / Display Share
  Smart TV Да
  Wi-fi Да
  Андроид верзија Android 9.0
  Моќ на звучниците 2 x 8W RMS
  Преостанато Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Miracast, HDR10, HLG, Dolby Digital Plus(DD+)
  Нето тежина 9.5 kg
  Класа на енергија G
  Smart Да
  Поврзувачи 3 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, Audio out, LAN
  Тип на стојачи Нозе
  Vesa стандард 400 x 200
  Димензии на уредот со држач (ШxВxД) 1126x713x227 mm
  Димензии на уредот без држач (ШxВxД) 1126x653x70 mm
  Бојата Црна
  Вкупна тежина 11.8 kg
  Гаранција 3 години
  Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 1228x740x121 mm