Се прикажуваат сите 3 резултати

 • TV Vox LED 43ADWFFL Smart UHD 4K

  Оценето 0 од 5
  18,499.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 43 инчи Серија ADWFFL Тип екран Direct LED ultra slim Резолуција на екран 4K (3840 x 2160) Класа на енергија G Smart Да Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Одговор на слика 60 Hz Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 8W RMS Преостанато Hotel Mode, Sleep Timer,…

 • TV Vox LED 43ADWD1BU Smart UHD 4K Android 9.0

  Оценето 0 од 5
  17,999.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 43 инчи Серија ADWD1BU Тип екран Direct LED slim Резолуција на екран 4K (3840 x 2160) Класа на енергија G Smart Да Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Одговор на слика 60 Hz Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 8W RMS Преостанато Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage…

 • TV VOX LED 43ADS311G , Android Smart, Full HD , DVB-T2/C/S2

  Оценето 0 од 5
  15,999.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 43 инчи Серија ADS311 Тип екран Direct LED slim Резолуција на екран Full HD (1920×1080) Smart Да Бојата Сива Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 8W RMS Преостанато HEVC H.265, PVR, Hotel Mode, Multiscreen, YouTube, Facebook, Twitter Поврзувачи HDMI 3x, USB x2, AV…