Се прикажуваат сите 2 резултати

 • TV VOX 42″ ADWGB, Smart, DVB- T2/C/S2

  Оценето 0 од 5
  16,999.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 42 инчи Серија ADWGB Тип екран Direct LED slim Резолуција на екран Full HD (1920×1080) Класа на енергија G Smart Да Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Одговор на слика 60 Hz Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 8W RMS Преостанато Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep Timer,…

 • VOX ADWGB

  Оценето 0 од 5
  16,980.00 ден
  Категорија Smart TV
  Дијагонален екран 42 инчи
  Серија ADWGB
  Тип екран Direct LED slim
  Резолуција на екран Full HD (1920×1080)
  Одговор на слика 60 Hz
  Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
  Технологија PVR, Android, Direct LED backlight, Dolby Audio, DVB dekoder (T2/C/S2), Full HD resolution
  Wi-fi Да
  Андроид верзија Android 9.0
  Моќ на звучниците 2 x 8W RMS
  Преостанато Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep Timer, Miracast, PVR
  Нето тежина 5.6 kg
  Класа на енергија G
  Smart Да
  Поврзувачи 2 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, LAN
  Тип на стојачи Нозе
  Vesa стандард 100 x 100
  Димензии на уредот со држач (ШxВxД) 955x657x194 mm
  Димензии на уредот без држач (ШxВxД) 955x537x80 mm
  Бојата Црна
  Вкупна тежина 7.5 kg
  Гаранција 3 години
  Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 1060x625x126 mm