Приказ на еден резултат

  • TV VOX LED 39ADS316B Smart

    Оценето 0 од 5
    14,900.00 ден

    ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 39 инчи Серија ADS316 Тип екран Direct LED slim Резолуција на екран HD Ready (1366×768) Класа на енергија F Smart Да Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 6W RMS Преостанато HEVC H.265, PVR, Hotel Mode Поврзувачи HDMI 3x, USB x2, AV…