Се прикажуваат сите 5 резултати

 • TV VOX LED 32ADS314G SMART ANDROID

  Оценето 0 од 5
  10,990.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 32 инчи Серија ADS314 Тип екран Direct LED slim Резолуција на екран HD Ready (1366×768) Класа на енергија F Smart Да Бојата Сива Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 8W RMS Преостанато HEVC H.265, PVR, Hotel Mode Поврзувачи HDMI 2x, USB 2x, AV…

 • TV VOX 32DSA311G , 32in(82cm) , HD Ready

  Оценето 0 од 5
  9,990.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 32 инчи Серија DSA311 Тип екран Direct LED slim Резолуција на екран HD Ready (1366×768) Класа на енергија F Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Одговор на слика 60 Hz Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 5W RMS Преостанато Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby…

 • TV VOX 32″ ADWD1B Android 9.0 , Smart , DVB-T2/C/S2

  Оценето 0 од 5
  10,999.00 ден

  ОСНОВНИ ИНФОРМАЦИИ Дијагонален екран 32 инчи Серија ADWD1B Тип екран Direct LED ultra slim Резолуција на екран HD Ready (1366×768) Класа на енергија G Smart Да Бојата Црна Гаранција 3 години ТЕХНИЧКИ КАРАКТЕРИСТИКИ Одговор на слика 60 Hz Тип на тјунер DVB-T2/C/S2 Моќ на звучниците 2 x 6W RMS Преостанато Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep…

 • VOX TV

  VOX 32DSA311G

  Оценето 0 од 5
  9,980.00 ден
  Категорија Lite TV
  Дијагонален екран 32 инчи
  Серија DSA311
  Тип екран Direct LED slim
  Резолуција на екран HD Ready (1366×768)
  Одговор на слика 60 Hz
  Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
  Технологија PVR, CI+ slot, Direct LED backlight, Dolby Audio, DVB dekoder (T2/C/S2), HD ready resolution
  Smart TV Не
  Wi-fi Не
  Моќ на звучниците 2 x 5W RMS
  Преостанато Hotel Mode, Sleep Timer, Multilanguage OSD, PVR, Dolby Digital Plus(DD+)
  Нето тежина 3.6 kg
  Класа на енергија F
  Поврзувачи HDMIx2, USBx2, CI+, Mini AV, Mini YPbPr, Coaxial Out
  Тип на стојачи Нозе
  Vesa стандард 100 x 100
  Димензии на уредот со држач (ШxВxД) 732x474x196 mm
  Димензии на уредот без држач (ШxВxД) 732x434x84 mm
  Количински товар (40 ft HC контејнер) 960
  Количински товар (20 ft HC контејнер) 448
  Количински товар (камион) 1156
  Бојата Сива
  Вкупна тежина 5 kg
  Гаранција 3 години
  Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 780x490x118 mm
 • VOX ADWD1B

  Оценето 0 од 5
  10,980.00 ден
  Категорија Smart TV
  Дијагонален екран 32 инчи
  Серија ADWD1B
  Тип екран Direct LED ultra slim
  Резолуција на екран HD Ready (1366×768)
  Одговор на слика 60 Hz
  Тип на тјунер DVB-T2/C/S2
  Технологија PVR, Android, Direct LED backlight, Dolby Audio, DVB dekoder (T2/C/S2), HD ready resolution
  Smart TV Да
  Wi-fi Да
  Андроид верзија Android 9.0
  Моќ на звучниците 2 x 6W RMS
  Преостанато Dolby Digital, Hotel Mode, Sleep Timer, Miracast, PVR
  Нето тежина 3.9 kg
  Класа на енергија G
  Smart Да
  Поврзувачи 2 x HDMI, 2 x USB, 2 x Antenna Input, AV input, Cl, SPDIF out Optical, Audio out, LAN
  Тип на стојачи Нозе
  Vesa стандард 75 x 75
  Димензии на уредот со држач (ШxВxД) 731x468x179 mm
  Димензии на уредот без држач (ШxВxД) 731x433x68 mm
  Бојата Црна
  Вкупна тежина 5.1 kg
  Гаранција 3 години
  Дименѕије спкованог апарата (ШxВxД) 797x483x108 mm