Прикажувам 1–12 од 18 резултати

 • -15%

  KAPPA Мини шпорет KP 5005B

  Оценето 0 од 5
  4,690.00 ден
  • Боја: црна
  • Капацитет 40 литри
  • Термостат за температура од 0-320°С
  • Моќност на рерната 1500 W
 • -11%

  KONCAR Електричен шпорет ST6040KFD.IRU5

  Оценето 0 од 5
  23,960.00 ден
  • Енергетска класа: A
  • Боја: црна/инокс
  • Приклучна сила:8,2kW
  • 3 години гаранција
 • -13%

  KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.CRU4

  Оценето 0 од 5
  20,670.00 ден

  – Дигитален дисплеј
  – Стаклокерамичка плоча
  – Енергетска класа А

 • -13%

  KONCAR Електричен шпорет ST 6040 KF.BR3

  Оценето 0 од 5
  18,190.00 ден
  • Енергетска класа: A
  • Боја: бела
  • Приклучна сила:8,3 kW
  • 3 години гаранција
 • -13%

  KONCAR Електричен шпорет ST 6040V.BR1

  Оценето 0 од 5
  12,980.00 ден

  – Енергетска класа: A
  – Волумен на рерната: 65 l
  – Димензии (Ш x В x Д) 60 x 85 x 60 cm
  – Подесива висина за 2 см

 • -14%

  KONCAR Електричен шпорет SE 6040 V BR1

  Оценето 0 од 5
  12,190.00 ден

  – Енергетска класа: A
  – Димензии (ВхШхД): 85/60/60 cm
  – Број на функции на рерната: 3 (0+3)
  – Волумен на рерната: 72 l

 • -8%

  BOSCH Комбиниран шпорет HXN 390D50

  Оценето 0 од 5
  36,460.00 ден

  – Температурен опсег: 50 ° C – 275 ° C
  – Волумен на рерната: 66 литар
  – Рингли само на гас и рерна на струја со 3D топол воздух
  – Енергетска класа А

 • -7%

  BOSCH Електричен шпорет HKA 090150

  Оценето 0 од 5
  36,800.00 ден

  – Волумен на рерната: 66 l
  – Халогенско осветлување
  – 1 x емајлирана тепсија за печење, 1 x грил, 1 x универзална тепсија
  – Енергетска класа: A

 • Шпорет VOX ETR 6025 WG

  Оценето 0 од 5
  14,999.00 ден

  Карактеристика Вредност Категорија Електрични шпорети Тип на рерни Електрична Волумен на рерната 69 л Тип на грејните елементи Електрични Бројот на греачките зони 4 Број на функции на печката 8 Функције печке Светло за рерна, Одмрзнување, Вентилатор, Статичко печење, Скара, Побрзо печење на скара, Двојна скара + вентилатор, Долен греач + вентилатор Индекс на енергетска…

 • Шпорет VOX EHT 6020 WG

  Оценето 0 од 5
  14,499.00 ден

  Карактеристика Вредност Категорија Електрични шпорети Тип на рерни Електрична Волумен на рерната 65 l Тип на грејните елементи Електрични Бројот на греачките зони 4 Број на функции на печката 8 Функције печке Светло за рерна, Одмрзнување, Вентилатор, Статичко печење, Скара, Побрзо печење на скара, Двојна скара + вентилатор, Долен греач + вентилатор Индекс на енергетска…

 • Шпорет VOX EHB 604 XL

  Оценето 0 од 5
  13,999.00 ден

  Карактеристика Вредност Категорија Електрични шпорети Тип на рерни Електрична Волумен на рерната 72 л Тип на грејните елементи Електрични Бројот на греачките зони 4 Број на функции на печката 6 Функције печке Светло на рерната, Статичко печење, Долен греач, Горен греач, Печење на скара, Побрзо печење на скара Индекс на енергетска ефикасност -стандарден 93.9 Технологија…

 • Керамички Шпорет VOX CTR 6305 W

  Оценето 0 од 5
  20,999.00 ден

  Карактеристика Вредност Категорија Стакло-ќерамички шпорети Тип на рерни Електрична Волумен на рерната 69 л Тип на грејните елементи Стаклокерамика Бројот на греачките зони 4 Број на функции на печката 6 Функције печке Одмрзнување, Турбо, Вентилатор, Статичко печење, Скара, Скара + вентилатор Индекс на енергетска ефикасност -стандарден 103.6 Технологија Мултифункционална турбо рерна, Фиока, QuickClean, FlexiDoor, TotalView,…