Се прикажуваат сите 5 резултати

 • -8%

  BOSCH Микровална BFR / BFL 634GS1

  Оценето 0 од 5
  42,890.00 ден

  – Максимална моќност: 900 W;
  – 5 функции на микровалната (90 W, 180 W, 360 W, 600W, 900 W)
  – Волумен: 21л.

 • -8%

  BOSCH Микровална BFL 554MS0

  Оценето 0 од 5
  24,100.00 ден
  • Црна завршница со инокс лајсни
  • 25 литри капацитет
  • 900 W jачина
  • Мемори програма
 • -14%

  BOSCH Микровална BFL 523MS0

  Оценето 0 од 5
  20,100.00 ден

  – Вградна микробранова
  – Електронско отварање на вратичката со допир на сензор
  – LED display

 • Микробранова печка VOX MWH-MG201IX

  Оценето 0 од 5
  12,900.00 ден

  Карактеристика Вредност Категорија Вградена микробранова Капацитет 20 л Нето тежина 15 кг 8 автопилотска програма Автомаско печење на одредени видови на артикли ( во зависност од програмата ) Child-lock опција Потполно безбедна за работање Вкупна тежина 17 кг Гаранција 5 години Контрола Механичка Моќ на микробранови 800 W Преостанати користи -бенефити 5 степени на сили,…

 • Вградена микробранова печка VOX IMWH-GD202IX

  Оценето 0 од 5
  14,900.00 ден

  Карактеристика Вредност Категорија Вградена микробранова Капацитет 20 л Определување 8 автоматски програми, готвење со повеќе зони Нето тежина 15 кг 3Д Дистрибуција на микробрановите Овозможува ист ефект врз храната до двапати подолго 8 автопилотска програма Автомаско печење на одредени видови на артикли ( во зависност од програмата ) Child-lock опција Потполно безбедна за работање Вкупна…