Прикажувам 1–12 од 14 резултати

 • Продажба!

  Звучник MANTA SPK815 Bluetooth

  Оценето 0 од 5
  1,980.00 ден

  OUTPUT POWER 15W (RMS)

  PLAYBACK
  MP3 / WAV / WMA
  BLUETOOTH 5.0
  SOCKETS
  USB / TF / MIC / AUX

 • Продажба!

  Звучник Manta SPK5310 PRO Karaoke

  Оценето 0 од 5
  13,980.00 ден

  Technical data OUTPUT POWER

  PMPO 10000W / 120W (RMS), wooffer 2×8
  PLAYBACK
  MP3, WMA, WAV,FM
  BLUETOOTH
  5.0 TWS SOCKETS

 • Продажба!

  Звучник MANTA SPK5305 Karaoke 2×8

  Оценето 0 од 5
  13,480.00 ден

  Technical data OUTPUT POWER

  PMPO 7000W / 70W (RMS), wooffer 2×8
  PLAYBACK
  MP3, WMA, WAV
  BLUETOOTH
  5.0 + GRP SOCKETS

 • Продажба!

  Звучник MANTA SPK5300 Karaoke 2×6.5

  Оценето 0 од 5
  11,980.00 ден

  Technical data OUTPUT POWER

  PMPO 7000W / 70W (RMS) wooffer 2 x 7.1 ”
  PLAYBACK
  MP3, WMA, WAV
  BLUETOOTH
  5.0 + GRP SOCKETS

 • Продажба!

  Звучник MANTA SPK5029 Karaoke

  Оценето 0 од 5
  6,980.00 ден

  OUTPUT POWER
  PMPO 5000 W / 60W (RMS) wooffer 6.5 “+ tweeter 4 x 2.5”
  BLUETOOTH 5.0
  FUNCTIONS
  Smart application
  Disco light effects
  Equalizer
  First microphone function Karaoke

 • Vivax караоке звучник BS-800

  Оценето 0 од 5
  10,899.00 ден

  Преносливиот караоке звучник BS-800 на Vivax обезбедува мноштво функции за уживање во вашата омилена музика. Опремен е со влез AUX, може да се поврзе со вашиот паметен уред преку Bluetooth, функција FM радио, USB слот за репродукција или опција за полнење на поврзаниот уред, максималната излезна моќност на засилувачот е 80 W RMS, капацитетот на батеријата е 4500 mAh и може уживајте во музика до 12 hu со средна јачина. Покрај сето горенаведено, со безжичен микрофон, можно е да се проба и одличната караоке функција на овој уред, а сето тоа со променлива ЛЕД светлина синхронизирана со ритамот на мелодијата.

 • Vivax bluetooth звучник BS-260

  Оценето 0 од 5
  3,999.00 ден

  Новиот пренослив звучник Vivax Bluetooth BS-260 доаѓа со моќност од 60 W и обезбедува длабок и моќен звук со до 8 часа репродукција на средно ниво. Уредот е опремен со функцијата TWS, со која можете да поврзете два исти уреди со едноставно притискање на копчето TWS, со што ќе уживате во погласен звук и подобар стерео ефект. Една од главните карактеристики на уредот е неговото ниво на отпорност на вода IPX 5. Сето ова доаѓа спакувано во атрактивен дизајн.

 • Vivax bluetooth звучник BS-101 blue

  Оценето 0 од 5
  2,490.00 ден

  Bluetooth звучник со LED осветлување, MP3 BT / USB / MicroSD плеер; MP3; PLL FM меморија; AUX во; USB во; MicroSD во; Аудио излез од 12W RMS (10cm Bass звучник + 3,6cm Tweeter), 3000mAh Батерија што се полни, длабок, моќен и динамичен звук, мека рачка за носење, полнење преку USB адаптер (Полнач за паметни телефони). До 8 часа репродукција на музика (со умерена јачина) / До 3 часа со максимална јачина на звук, LED дисплеј.

 • Vivax bluetooth звучник BS-101 red

  Оценето 0 од 5
  2,490.00 ден

  Bluetooth звучник со LED осветлување, MP3 BT / USB / MicroSD плеер; MP3; PLL FM меморија; AUX во; USB во; MicroSD во; Аудио излез од 12W RMS (10cm Bass звучник + 3,6cm Tweeter), 3000mAh Батерија што се полни, длабок, моќен и динамичен звук, мека рачка за носење, полнење преку USB адаптер (Полнач за паметни телефони). До 8 часа репродукција на музика (со умерена јачина) / До 3 часа со максимална јачина на звук, LED дисплеј.

 • Vivax bluetooth звучник BS-151 сив

  Оценето 0 од 5
  2,999.00 ден

  Преносливиот звучник Vivax BS-151 сив овозможува мноштво функции за уживање во вашата омилена музика. Bluetooth звучник со LED осветлување, MP3 BT / USB / MicroSD плеер; MP3; PLL FM меморија; AUX во; USB во; MicroSD во; МИЦ во; Аудио излез од 12W RMS (10cm звучник за бас + 3,6cm високотонец), Батерија на полнење од 3000mAh, Длабок, моќен и динамичен звук, Мека рачка за носење, Полнење преку USB адаптер (Полнач за паметни телефони). До 8 часа репродукција на музика (со умерена јачина) / До 3 часа со максимална јачина на звук, LED дисплеј

 • Преносливо радио Vivax APM-1032 WHITE

  Оценето 0 од 5
  2,990.00 ден

  Преносливото радио на Vivax APM-1032 обезбедува мноштво функции за уживање во вашата омилена музика. Опремен е со влез AUX, приклучок за слушалки, FM/AM радио функција, слот за репродукција на USB, звучници со 2X1 W RMS, напојување со AC/DC, CD/CD-R/CD-RW плеер со MP3 функција.

 • Преносливо радио Vivax APM-1032 BLACK

  Оценето 0 од 5
  2,999.00 ден

  Преносливото радио на Vivax APM-1032 обезбедува мноштво функции за уживање во вашата омилена музика. Опремен е со влез AUX, приклучок за слушалки, FM/AM радио функција, слот за репродукција на USB, звучници со 2X1 W RMS, напојување со AC/DC, CD/CD-R/CD-RW плеер со MP3 функција.